Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Haberler

Şerit LED

Pazartesi, 17 Temmuz 2017 tarafından

Şerit LED

Şerit LED

Günümüzde artık hemen hemen her yerde çoğu mekanlarda alanlarda bölümlerde ortamlarda sık sık karşımıza çıkan Şerit LED yaygın bir ürün haline dönmeye başladı. Genel olarak dekorasyon amacı ile kullanılan bu ürünler mutfak gibi kafeterya gibi banyo gibi restoran gibi bu tür açık veya kapalı yerlerde alanlarda bulunma fırsatı buldu. Genel bir sonuç olarak tüketen kişiler bu kadar alanı büyük bir alanına sahip ürün türlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken yönleri olmazsa olmaz noktaları mevcuttur haliyle.

Tüketen bireyler bu ürünü satın almadan önce kendilerine şu soruyu sorarlar. “Ne kadar ışığa ihtiyacım var ?”, “Hangi LED tipi benim ihtiyacıma uygun ?”, “Kullanım alanıma göre LED ve ürün özellikleri değişir mi?”, “IP koruma sınıfı ürünler bana ne fayda sağlar?”vb. soru tipleri bu ürün gibilerini almak adına en önemli adım en önemli detaydır. Bu LED çeşidinin fiziki şartları nelerdir? Şerit LED’in kullanılacağı bölgeler alanlar, tercih edilmesi gerekmekte olan koruma sınıfının (IP XX) belirlenmesinde de büyük bir rol oynar. Şerit LED kullanılmasının misyonunu seçerek LED tipinin, metre bölmelerindeki adedinin belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Yazının başında da görüldüğü üzere Şerit LED’in birden fazla çeşit çeşit kullanılma alanları ve kullanım tercihleri vardır.

Bu nedenden dolayı da Şerit LED ürününün aydınlatma, uyarı, dikkat çekme, yardımcı aydınlatma gibi niyetlerden hangisine veya hangilerine bakım yapacağının belirlenmesi ve bu gibilerine yönelik doğru güvenilir ürün seçimi yapılmasında önemle sunmaktadır. Bu seçim dolaylı yoldan da aydınlık şiddeti ve ışık akışı bilgileri ile de alakalıdır.

ÇİFT TARAFLI BANTLAR

Pazartesi, 19 Haziran 2017 tarafından

ÇİFT TARAFLI BANT

Çift taraflı bantlar

Çift tarflı bantlar , diğer bantlar askine iki tarafı birbirine yapıştırmak için kullanılır. Bu bantların iki tarafında da yapışkan vardır. Duvara tablo ascağınız zaman çivi çakıp takarsanız duvar zarar görür ve tabloyu kaldırmak istediğiniz zaman iz kalır ve izi geçirmek için uğraşırsınız. Ama çift taraflı bant kullanarak tablonuzu zararsız ve temiz bir şekilde asabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey çift taraflı bantın bir yüzünü tabloya yapıştırmak. Sonrasında ikinci yüzünüde asmak istediğiniz yere yapıştırmalısınız. Yapıştırıken yapıştırdığınız yerin temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Bandın dayanklılığı sayesinde ağır şeyleri bile sabitleyebilirsiniz. Çift taraflı bant  Hem güvenli hem  temiz hem de uğraşsız bir şekilde montaj yapabilirsiniz.

Monte ettiğiniz eşyayı kaldırmak istediğinizde hiç zorlanmadan kaldırabilirsiniz. Çift taraflı bantlar güçlü olmasına rağmen hiçbir iz bırakmadan bulunduğu yerden kaldırılabilir. Çift taraflı bantların bir çok çeşidi vardır.  Bunlar ; Çift taraflı akrilik bantlar : her yerde kullanılan bant türüdür.  Plastik , cam , ahşap , pvc gibi ürünlerde kullanilabilir. Ağır ürünleri yapışrmakta oldukça iyidir. Çift taraflı köpük bantlar : genellikle sızdıran parçaları veya parça birleştirceğinizde kullanılır. Hava koşullarına dayanıklıdır. Otomotiv ve mobilya sektöründe kullanılır. Çift taraflı opp bantlar  : kağıt , karton , afiş  yapıştırılırken kullanılır. Sıcaklığa karşı çok dayanklıdır. Çift taraflı bez bantlar : otel , ev , hastane , uçak halılarını montajlarken kullanılır.  Çift taraflı tissue bantlar : genellikle koli birleştirme gibi basit işlerde kullanılır. Bobin ekleme bantları  : kağıt sektöründe kullanılır. istediğiniz şekilde ve genişlikte kesebilceğiniz bantlardır.

Çift taraflı bantlar alırken kalitesine  dikkat edilerek alınması gerekir. Kalitesiz bantlar size kolaylık sağlamak yerine zorluk çıkarabilir. Sabitlediğiniz herhangi bir eşya  iyi yapışmayıp düşebilir ve eşyanız zarar görebilir. Kaliteli bantlar siz çıkarana kadar sabitlediğiniz yerde durur ve sizin işinizi kolaylaştırır. Kaliteli ve uygun fiyata çift taraflı bant almak için kiracreklam.com.tr adlı sitemizde ki iletişim bölümünden bizi arayabilir veya mesaj yollayabilirsiniz.

Kompozit Levha Nedir?

Pazartesi, 19 Haziran 2017 tarafından

KOMPOZİT LEVHA

 

Tabela üretimi yaparken malzeme bulmak çok zordur. Uygun fiyata çeşitli malzemeler bulmak için bir çok toptancıyla görüşmek gerekir. Bu da uzun zaman alan bir iştir. Ama tüm alanlarda olduğu gibi bu alanda da internetten malzeme bulunmaktadır. Tabela yapımı kolay gözükse de , baya uzun ve zor bir iştir. Öncelikle  iyi bir tabela yapmak için kaliteli malzeme kullanmak gerekir. Bu malzemeler renkli folyolar , yapıştırıcılar , levhalar  , aydınlatmalar , slikonlardır. Bunların dışında da tabela yapmında kullanılan birçok malzeme vardır. Tabela yapmında kullanılan en temel malzeme kompozit levha dır. Bu malzeme cephe kaplamalarında da kullanılan oldukça sağlam bir malzemedir. Reklam malzemesi olarak da kullanılır. Kompozit levha Çoğu alanda kullanıldığı için fiyatları çok değişkendir. Kompozit levhaların farklı renk seçenekleri olduğu gibi  farklı modelleri de vardır. Bunlar aynalı , granit ve ahşaptır.

Bunların her biri tabelanın farklı görünmesini sağlar. Farklı modeldeki levhaların fiyatlarıda farklıdır. Kompozit levha fiyatları modele ve boyuta göre değişmektedir. Kompozit levhalar sağlamlık konusunda çok başarılıdır. Kırılmalara ve  darbelere karşı çok dayanıklıdır. En çok tercih eldilmesinin nedenleri çok fazla renk seçeneğinin olması ve kolay işlenebilmesidir. Kompozit levha yerine kullanılan malzemeleri uygun fiyata bulmak çok zordur. Tüm reklam malzemelerinin uygun fiyata satıldığı firmayı bulmak için çok uzun bir araştırma yapmanız gerekir. Ama internet üzerinden kısa bır araştırmayla  Kıraç Reklam Malzemeleri firmasının size bütün malzemeleri uygun fiyatalara sunduğunu görebilirsiniz.

Kıraç Reklam Malzemeleri firmasi bütün ürünleri toplayarak reklammalzemesi.com üzerinden size sunmaktadır. Kompozit levha gibi birçok ürünü uygun fiyatlara alabilirsiniz. Site üzerinde buluna çeşitlilik sayesinde istediğniz ürünü bulabilirsiniz. Ürününüzü seçerek kolay ve hızlı bir şeklide sipariş verebilirsiniz. Sitemizde bulunan iletişim bölümündeki telefon numarasını arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

kompozit levha

Şerit Led Nedir

Pazartesi, 19 Haziran 2017 tarafından

ŞERİT LED

şerit led

Dekarasyonda en önemli konu aydınlatmadır. Evinizi , arabanızı veya herhangi bir yeri dekore etmek istediğnizde mutlaha aydınlatma kullanmalısınız. Aydınlatma yaparken led kullanarak hoş ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Günümüzde led kullanımının yaygın olmasının nedeni şerit ledlerdir. Şerit led kullanarak istediğiniz yeri hayal gücünüzü kullanarak aydınlatabilirsiniz. Slikonlu şerit ledleri istediğiniz şekilde heryerde kullanabilirsiniz.

Şerit ledlerin kullanım alanı çok geniştir. En çok kullanılan alanlar Evlerinizde tavan içi aydınlatmalarda , tabelalarda , merdivenler de , bine cephelerinin köşeleridir.  Kullanılan şerit ledler genellikle 12 volttur.  Genellikle 5 metrelik makaralar halinde satılır. Ancak birleştirerek veya kısaltarak istediğiniz şeklide kullanabilirsiniz. Şerit led kullanırken adaptör de çok önemlidir. Adaptör ledinizin uzunluğuna göre değişir. Şerit led  bağlama işlemi yaparak daha uzun bir şerit elde edebilirsiniz. Şerit ledi bağlamanız için her 5 cm de kesim yerleri vardır. Bu alanlardan besleme uçları cıkarabilirsiniz veya üst üste bindirip lehim yaparak birleştirebilirsiniz. Led fiyatları gittikçe azalmaktadır. Şerit ledin fazla kullanmasının nedenleri : diğer aydınlatmara göre daha ucuz olması ve fazla elektirik harcamadan güzel ve fazla ışık vermesidir. Ledlerin harcadığı elektrik diğer aydınlatmalara göre çok daha azdır.

Şerit Led alırken çok ucuz ve kalitesiz alırsanız şeritin üzerindeki ledlerin patlama olasılığı daha yüksek olur. 1 tane ledin patlamasıyla sırayla dizili olan ledler güzel bir görünüm sağlarken arada patlamış olan led yüzünden kötü gözükebilir. Kıraç Reklam Malzemeleri size kaliteli ve uygun ledler sunmaktadır. Ledlerimiz 3 çiplı ve tek çipli olarak ayrılmaktadır. Led almak için kiracreklam.com.tr adlı sitemizin iletişim bölümünden telefon numaramızı arayarak veya mesaj göndererek güvenli ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

 

Yukarı